Ga naar:

PC Antwerpen | PC Limburg | PC Oost-Vlaanderen | PC Vlaams-Brabant | PC West-Vlaanderen

Provinciaal Comité Antwerpen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Dankers Jozef Voorzitter van Comité  0478/30.39.73j jozef.dankers@basketbal.vlaanderen
  Hendrickx Hugo Secretaris van Comité 0478/97.10.01 hugo.hendrickx@basketbal.vlaanderen
Wuyts Frederik Ondervoorzitter 0477/52.37.95 fred.wuyts@basketbal.vlaanderen
  Halsberghe Jan Lid van Comité 0475/53.23.37  jan.halsberghe@basketbal.vlaanderen
  Van Dyck Marcel Lid van Comité 0494/72.94.68 marcel.vandyck@basketbal.vlaanderen
  Van Hove Katleen Lid van Comité 0476/85.66.53 katleen.vanhove@basketbal.vlaanderen
  Van Tiggelen Walter Lid van Comité 0478/56.63.34 walter.vantiggelen@basketbal.vlaanderen

Provinciaal Comité Limburg

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Bormans Guy

Voorzitter/Penningmeester
van Comité

0475/47.23.05 guy.bormans@basketbal.vlaanderen
Haex Anita Secretaris van Comité 0473/94.21.58 anita.haex@basketbal.vlaanderen
Claes Patricia Lid van Comité 0486/23.52.39 patricia.claes@basketbal.vlaanderen
Moons Marc Lid van Comité 0477/40.72.24 marc.moons@basketbal.vlaanderen
Stas Dominique Lid van Comité 0498/13.76.08 dominique.stas@basketbal.vlaanderen
Timmerman Jan Lid van Comité 0477/65.24.65 jan.timmerman@basketbal.vlaanderen

Provinciaal Comité Oost-Vlaanderen

Georges Robbe Voorzitter van Comité  0472/77.56.54 georges.robbe@basketbal.vlaanderen
Marc Van Ryssel Ondervoorzitter 0478/30.71.70 marc.vanryssel@basketbal.vlaanderen
Stijn Verstichel Secretaris van Comité 0486/75.66.91 stijn.verstichel@basketbal.vlaanderen
Piqueur Wim Lid van Comité 0472/29.26.81 wim.piqueur@basketbal.vlaanderen
Van Vooren Bart Lid van Comité 0475/38.76.18 bart.vanvooren@basketbal.vlaanderen
Vogeleer Anja Lid van Comité 0473/70.88.52 anja.vogeleer@basketbal.vlaanderen

Provinciaal Comité Vlaams-Brabant

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Broeckx Paul Voorzitter van Comité 0475/92.06.92 paul.broeckx@basketbal.vlaanderen
  Janssens Paul Secretaris van Comité 0486/63.33.09 pauljanssens2@telenet.be
Jacobs Eddy  Penningmeester Comité 0471/87.51.24 eddy.jacobs@basketbal.vlaanderen
Kovaleni Serge Ondervoorzitter 0473/91.81.30 sergekovaleni@telenet.be
  Van Styvendael Mireille Lid van Comité 0492/64.52.62 mireille.vanstyvendael@gmail.com

Provinciaal Comité West-Vlaanderen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Depoorter Ann Voorzitter van Comité 0476/80.18.00 bodepoorter65@gmail.com
  Vandenhove Jan Secretaris van Comité 0479/90.17.74 jan.vandenhove@basketbal.vlaanderen
  De Pauw Bertrand Lid van Comité  0496/95.30.13 bertrand.de.pauw@telenet.be
  Osstyn Alain  Lid van Comité 0475/56.46.00 alain.osstyn@skynet.be
Portier Bianca  Lid van Comité 0497/57.57.24 portier.bianca@basketbal.vlaanderen
  Supeley Jean Pierre Lid van Comité    jean-pierre.supeley@basketbal.vlaanderen
  Wallays Gert Lid van Comité  0473/64.65.06 gert.wallays@basketbal.vlaanderen

naar boven