Ga naar:

Landelijke RRRR AntwerpenRR LimburgRR Oost-VlaanderenRR Vlaams-BrabantRR West-Vlaanderen

Landelijke Rechterlijke Raad

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Hulpia Geert Juridisch Coördinator 0475 32 39 25 jc@basketbal.vlaanderen
  Demeyer Gerard Lid van Comité  0475 42 65 41 demeyer.gerard@telenet.be
  Derweduwe Raoul Lid van Comité   raoulderweduwe@skynet.be
  Schulpe Ronny Lid van Comité 0475 49 16 43 ronny.schulpe@gmail.com
  Verdonckt Luc Lid van Comité    luc.verdonckt@skynet.be
  Verhaeghe Jacques Lid van Comité 0479 92 01 42 jv@advosolutions.be
  Verswijver Patrick Lid van Comité  0486 16 23 14 patrick.verswijver@basketbal.vlaanderen
  Warnants Philippe Lid van Comité 0473 39 05 70 philippe@warnants-law.be

Rechterlijke Raad Antwerpen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
  Vandenbroucke Luc Voorzitter van Comité 0475/66.08.07 luc.vandenbroucke@basketbal.vlaanderen
  Jacobs Dirk Lid van Comité 0474/45.52.90 djcoach@gmail.com
  Van Den Broeck Rene Lid van Comité 0475/41.99.14  rvdb.arenco@gmail.com

RR Limburg

Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Willen Erik  Voorzitter van Comité   erikwillen@skynet.be
Schevenels Valere Secretaris van Comité   valere.schevenels@skynet.be
De Ceunynck Jo Lid van Comité   jodeceunynck@telenet.be
Heymans Patrick Lid van Comité 0479/23.91.12 heymans.patrick@yahoo.com
Nijs Kurt Lid van Comité 0496/26.00.76 kurt.nijs3@gmail.be
Vanderhoydonck Willy Lid van Comité    willy.vanderhoydonck@telenet.be

Rechterlijke Raad Oost-Vlaanderen

Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Van De Putte Herman Voorzitter van Comité  0496/55.55.93 prr@oost-vlaanderen.vlaamsebasketballiga.be
De Roeck Xavier Lid van Comité 0475/91.73.78 xavier.deroeck@skynet.be
Hendrickx Dany Lid van Comité 0497/12.25.55 hendrickx.dany@telenet.be
Limpens Rudy Lid van Comité  0478/21.51.12 rudy.limpens@gmail.com
Muylaert Willy  Lid van Comité 0475/32.73.04  willy.muylaert@telenet.be
Parewyck An Lid van Comité 0476/43.09.85 an.parewyck@icsbouwservice.be
Raes Jo  Lid van Comité 0477/87.30.20 jo.raes@advocaatraes.be

Rechterlijke Raad Vlaams-Brabant

Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Verdickt Jo Voorzitter/Secretaris van Comité  0495/23.61.35 jo@verdickt.eu
Branders Frederic Lid van Comité 0498/30.34.27 freebranders@skynet.be
Deconinck Luc Lid van Comité 0472/51.67.27  
Eulaerts Jan Lid van Comité 0474/35.01.58 jan.eulaerts@yahoo.com
Van Mol Willy Lid van Comité  0473/28.30.19 willy.van.mol@telenet.be

Rechterlijke Raad West-Vlaanderen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Huysentruyt Christine Voorzitter van Comité 0475/54.70.72 christine.huysentruyt@telenet.be
  Buelens Christiaan Ondervoorzitter 0476/78.64.96 chris.buelens@dbd-law.be
  Houf Willy Lid van Comité 0495/86.67.45 yvette.saelen@telenet.be
Martin John Lid van Comité 0477/41.26.11 martinjohn1316@gmail.com

naar boven