Nuttige e-mailadressen & telefoonnummers

Algemeen

Algemene vragen info@basketbal.vlaanderen
09 277 77 59
Verslagen comités & departementen verslagen@basketbal.vlaanderen
Indienen klachten & algemene informatie over tuchtprocedure bondscoordinator@basketbal.vlaanderen

Competitie & sporttechnisch

Vragen over alle competities van Basketbal Vlaanderen, tornooi-aanvragen & terreinkeuringen competitie@basketbal.vlaanderen
09 277 77 59
Noodnummer competitie (enkel bellen indien een wedstrijd niet kan doorgaan) 09 352 06 02
Minibasketbal (U8, U10, U12) minibasketbal@basketbal.vlaanderen
Peanuts peanuts@basketbal.vlaanderen
Alles over 3X3 Basketbal 3X3@basketbal.vlaanderen
Opleidingen & clinics (coaches, referees, jeugdcoördinatoren...) opleidingen@basketbal.vlaanderen

Topsport

Topsport (topsportschool, talentdetectie...) topsport@basketbal.vlaanderen

Administratie

Vragen over SportBeheer Online, Basketbal Vlaanderen App, login of account support@basketbal.vlaanderen
Vragen over club- en ledenadministratie ledenadministratie@basketbal.vlaanderen
Vrijgaves van spelers (AWBB & buitenlanders) vrijgaves@basketbal.vlaanderen
Vragen over elektronische aangetekende zendingen aangetekendezending@basketbal.vlaanderen
Vragen & formulieren m.b.t. dubbele aansluitingen jeugd (CD 291bis) 291bis@basketbal.vlaanderen
Uitzonderingsaanvragen leeftijdscategorieën uitzonderingen@basketbal.vlaanderen

Boekhouding

Boekhouding boekhouding@basketbal.vlaanderen

Aanspreekpunten & vertrouwenspersoon

 Vertrouwenspersoon (Aanspreekpunt integriteit)

vertrouwenspersoon@basketbal.vlaanderen
09 277 77 59
Aanspreekpunten voor clubs* aanspreekpunt@basketbal.vlaanderen

*Clubs kunnen terecht bij een aanspreekpunt met vragen over de algemene werking van een club en structuur van Basketbal Vlaanderen. Er zijn verschillende personen over heel Vlaanderen aangesteld als aanspreekpunt. Zij nemen geen beslissingen of standpunten in, maar kunnen jou doorverwijzen naar de juiste personen binnen Basketbal Vlaanderen.

 

Opsturen wedstrijdformulieren

Opsturen wedstrijdformulieren U8 & U10 wedstrijdbladen@basketbal.vlaanderen
Opsturen wedstrijdformulieren Basketball Belgium-competities scoresheet@basketballbelgium.be
Opsturen wedstrijdformulieren Masters-reeks Vlaams-Brabant sergekovaleni@telenet.be

Nuttige adressen

Secretariaat Basketbal Vlaanderen  Basketbal Vlaanderen Ottergemsesteenweg Zuid 808 B – bus 12 9000 Gent
Secretatiaat Basketball Belgium Basketball Belgium P.H. Spaaklaan 17 bus 3 1060 Brussel