Moeten spelers die op het laagste niveau spelen, ook worden geregistreerd?

Ja, of de speler op het laagste niveau speelt of het statuut profspeler heeft, heeft geen belang.
Het gaat erom dat iedere buitenlandse speler, moet kunnen worden opgevolgd op het FIBA platform.

FIBA regulations Art. 93

Andere vragen in deze categorie

Naar het FAQ overzicht