Wanneer een speler naar het buitenland gaat spelen, kan de Vlaamse club dan de vraag tot vrijgave weigeren?

Neen, dit kan enkel als de speler een geldig contract als professionele sportbeoefenaar heeft getekend bij de Vlaamse club.

Eventuele achterstallige betalingen bij de club worden niet aanzien als een geldige reden om een transfer naar het buitenland te weigeren.

FIBA regulations art. 62

Andere vragen in deze categorie

Naar het FAQ overzicht