Ga naar: 

Departement Competie | Departement Scheidsrechters | Departement Trainers Departement Recreatie

Departement Competitie

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Vervaeke Guy Voorzitter van Comité   guy.vervaeke@basketbal.vlaanderen
  Maarten Van Bocxstaele Manager Competitie   maarten.vanbocxstaele@basketbal.vlaanderen
  Kurt Verspecht Administratief & Financieel coördinator   kurt.verspecht@basketbal.vlaanderen
  Toon Meert Sporttechnisch medewerker competitie   toon.meert@basketbal.vlaanderen

Departement Scheidsrechters

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Fels Kris Voorzitter 0486/41.21.64 kris.fels@basketbal.vlaanderen
Van Deuren Herman Secretaris van Comité 0477/60.84.09 herman.vandeuren@basketbal.vlaanderen
Bernard Xavier Lid van Comité 0475/92.58.38 xavier.bernard@telenet.be
De Lange Antoine Lid van Comité 0495/59.83.92 toon.delange@basketbal.vlaanderen
  De Munck Mark Lid van Comité 0472/77.65.94 mark.demunck@basketbal.vlaanderen
  Jacobs Johnny Lid van Comité 0478/40.00.82 johnny.jacobs@basketbal.vlaanderen
  Janssens Hugo Lid van Comité 0476/35.19.23 hugo.janssens@basketbal.vlaanderen
  Janssens Ward Lid van Comité 0473/36.08.73 voorzitter.cpsvbr@outlook.be
Sempels Ludo Lid van Comité 0496/54.68.56 ludo.sempels@basketbal.vlaanderen
  Van Meel Frank Lid van Comité 0494/56 81 23 frank.vanmeel@basketbal.vlaanderen

Departement Trainers

  Naam Functie Tel-nr. E-mail
  Van Den Eynde Alfred Voorzitter van het departement   alfred.vandeneynde@basketbal.vlaanderen
  Swillen Joris Directeur Sportkaderopleiding Basketbal   joris.swillen@basketbal.vlaanderen
  Lecompte Emily Secretaris van het departement 09 2777 77 59 emily.lecompte@basketbal.vlaanderen
  Van Camp Sven Lid van departement   sven.vancamp@basketbal.vlaanderen
  Segers Veerle Lid van departement    
  Brouns Dirk Lid van departement    
  De Bruycker Nic Lid van departement    
  De Vries Pieter Lid van departement    
  Dée Kris Lid van departement    

Departement Recreatie