Tornooien geplaatst op 25/03/2019

Naam tornooi: Gerolsteiner/Arbeidershuis Int. Youth Basketball Tournament
Datum tornooi: 17/05/2019 - 19/05/2019
Locatie tornooi: Sint Eloois Winkel (België)
Leeftijdscategorieën:
U14 Mix
U16 Boys
U16 Girls
U18 Boys
U19 Girls
Website: www.basketbaltornooi-2018.webnode.be
Contact: hans_cottyn@telenet.be

Wat: Ladies Stars U18 - °2001-2002-2003
Waar: St Jean de Muzols (France)
Wanneer: 08-09/06/2019
Info: pascalakoa@gmail.com

Naam tornooi: Gembo BBC Borgerhoutsbaskettornooi 'editie 2019'
Datum tornooi: zaterdag 11/05/2019
Locatie tornooi: Sporthal Luisbekelaar Borgerhout
Leeftijdscategorieën:
U10 microben van 09h00 tot 13h00
U12 benjamins van 13h00 tot 18h00
Website: www.gembobbc.be
Contact: els.spittaels@telenet.be

Wat: International Student BB Cup
Waar: Moscow (Russia)
Wanneer: 27/05 – 04/06/2019
Info: http://www.isbcup.com/ - belogurova@pro100basket.ru

Naam tornooi: 1ste Jeugdtornooi "Davy Verhoye"
Datum tornooi: 01/05/2019
Locatie tornooi: Wervik
Leeftijdscategorieën:
U12 spelers geboren in 2007-2008-2009 en 1010
U14 spelers geboren in 2005-2006-2007 en 2008
Contact: Jean-pierre.ruyssen@telenet.be

Wat: Tournoi Elite U15 & U18 Filles
Waar: Romainville et Les Lilas (France)
Wanneer: 03-05/05/2019
Info: pole-feminin@union-elite.fr

Naam tornooi: jeugdtornooi Mercurius BBC
Datum tornooi: 11/05/2019
Locatie tornooi: Sportcentrum Het Rooi, Berchemstadionstraat 73 te Berchem
Leeftijdscategorieën:
U6 (Peanuts happening)-U8 (Peanuts happening) - U10 - U12 (gemiddeld, sterk en meisjes) -U14 (provinciaal, landelijk en meisjes) -U16 (provinciaal, landelijk en meisjes)
Website: https://www.mercuriusbbc.be/activiteiten/jeugdtornooi-2019/
Contact: lievenderkinderen@mercuriusbbc.be

Wat: Globasket Sun and Fun International Tournament - U13 to U18, boys and girls
Waar: Lloret de Mar (Barcelona, Spain)
Wanneer: 27-30/06/2019
Info: www.globasket.com - pol.teruel@globasket.com

Tornooien geplaatst op 19/02/2019

Naam tornooi: Jeugdtornooi Mercurius BBC
Datum tornooi: 11/05/2019 - 12/05/2019
Locatie tornooi: Sportcentrum Het Rooi, Berchemstadionstraat 73
Leeftijdscategorieën: U6 (Peanuts Happening) -U8 (Peanuts Happening) - U10 - U12 (ook apart meisjestornooi) -U14 (provinciaal, landelijk, meisjes) - U16 ((provinciaal, landelijk, meisjes)
Website: https://www.mercuriusbbc.be/activiteiten/jeugdtornooi-2019/
Contact: lievenderkinderen@mercuriusbbc.be

Wat: International Youth Tournament
U10 mixed born in 2009 and jounger (max. 6 teams)
U12m born in 2007 and younger (max. 8 teams)
U14m born in 2005 and younger (max. 8 teams)
Waar: Bettembourg (Luxembourg)
Wanneer: 01-02/06/2019
Info: sanwies@pt.lu – http://www.bbcnitia.lu

Wat: Haris Memorial International U18 Men's Tournament
Waar: Manchester (England)
Wanneer: 27-29/12/2019
Info: info@manchestermagicandmystics.co.uk - fredajcg@hotmail.com
http://www.manchestermagicandmystics.co.uk/pages/events.aspx

Tornooien geplaatst op 21/01/2019

Wat: Enjoy EuroBasket 2019
Waar: Spanje – Lloret De Mar: 18-22/04/2019
           Italië - Montecatini Terme: 19-22/04/2019
Info: info@sportevents.it

Naam tornooi: ORGADATA-Cup Sommerturnier 2019
Datum tornooi: 25/05/2019 - 26/05/2019
Locatie tornooi: Leer, Germany
Leeftijdscategorieën:
Age group MAN
Age group WOMAN
Age group MU21 born 1998 and younger
Age group MU18 born 2001 and younger
Age group WU18 born 2001 and younger
Age group MU16 born 2003 and younger
Age group WU16 born 2003 and younger
Age group MU14 born 2005 and younger
Age group MU12 born 2007 and younger
Website: https://www.fortuna-baskets.de/basketballturnier2019/
Contact: meiborg86@aol.com

Naam tornooi: AMIENS EUROBASKET
Datum tornooi: 08-09/06/2019
Locatie tornooi: Amiens
Leeftijdscategorieën: Boys U15 (°2004-2005)
Website: https://www.facebook.com/groups/324762014267415/
Contact: oliviermorel2000@yahoo.fr

Wat: Challenge des sacres - Jongens U11-U13
Waar: Reims (Frankrijk)
Wanneer: 15-16/06/2019
Info:  info@planetrcb.fr

Wat: 1st GBK Mallorca Experience – U11-U14
Waar: Calvía (Spain)
Wanneer: 30/05 – 02/06/2019
Info: pol.teruel@globasket.com

Wat: Tournoi international des Kangourous 2019 – U12
Waar: Geneva (Zwitserland)
Wanneer: 20-21/04/2019
Info: cailloncp@wanadoo.fr

Wat: 13de Amicaltoernooi
Waar: Enschede (Nederland)
Wanneer: 25-26/05/2019
Info: http://toernooi.amical.nl

Wat: Globasket 2019 – U11, U12, U13, U14, U15 and U16 teams, boys and girls
Waar: Lloret de Mar (Barcelona, Spain)
Wanneer: 13-18/04/2019 – 22-27/04/2019
Info: www.globasket.com - pol.teruel@globasket.com

Tornooien geplaatst op 27/11/2018

Wat: Tomas Sola Trophy – seniors/U18/U16/U14 men and women
Waar: Malgrat de Mar - Santa Susanna (Spanje)
Wanneer: 18/04 – 21/04/2019
Info: https://en.spainsport.net/basket/

Wat: Vila de Santa Susanna Trophy - seniors/U18/U16/U14 men and women
Waar: Malgrat de Mar - Santa Susanna (Spanje)
Wanneer: 30/06 – 03/07/2019
Info: https://en.spainsport.net/basket/

Wat: Osterturnier Basketbal Wien – U22 tot U12
Waar: Wenen (Oostenrijk)
Wanneer: 15-20/04/2019
Info: http://www.basketball-wien.at/

Wat: Olimia Cup - U11-U13-U15-U17 boys and girls
Waar: Slovenia (Terme Olimia / Rogaška)
Wanneer: 26-29/12/2018
Info: http://olimiacup.preparatio.si

Wat: Globasket 2019 – U11 tot U16 boys and girls
Waar: Lloret de Mar (Barcelona) Spanje
Wanneer:
Globasket 2019 1st turn: 13th - 18th April 2019
Globasket 2019 2nd turn: 22nd - 27th April 2019
Info: www.globasket.com

Wat: Globasket Christmas Cup – U15 tot U18 boys and girls
Waar: Lloret de Mar (Barcelona) Spanje
Wanneer: 27-30/12/2018
Info: www.globasket.com

Wat: International Eastercup Berlin Moabit
Waar: Berlin (Duisland)
Wanneer: 18-22/04/2019
Info: www.eastercup-moabit.de

Wat: 8th RADOM BASKETBALL CUP 2019 – boys °2006-2007-2008-2009
Waar: Radom city (Polen)
Wanneer: 16-19/05/2019
Info: info@radombasketcup.pl - www.radombasketcup.pl

Wat: Tournoi Elite U12 « Frenchy Youth Tournament U12 Longuenesse »
Waar: Longuenesse (Frankrijk)
Wanneer: 27-29/12/2018
Info: fytu12@gmail.com

Wat: 17th International Basketball Tournament Gniezno 2019 – girls °2002-2007 – °boys 2002-2005
Waar: Gniezno (Polen)
Wanneer: 05-07/07/2019
Info: Michal +48/605 555 328 (Polish, English) - Piotr +48/691 780 250 (Polish, English, Macedonian)

Wat: International Basketball Tournament "Cuneo Carnival Cup 2019" – U14 boys and girls
Waar: Cuneo (Italië)
Wanneer: 03-06/03/2019
Info: Richard Lelli - Phone. 0039 3490064556 - Mail. richardlelli@libero.it

Wat: Mini Basket Festival “Rajko Zizic” - °2008-2009-2010-2011
Waar: Belgrade (Servië)
Wanneer: 16-20/01/2019
Info: minibasket@kss.rs

Naam tornooi: U10 Kersttornooi
Datum tornooi: 23/12/2018
Locatie tornooi: sportzaal 't Sok ,Hogestraat 15, 8870 Izegem (Kachtem)
Leeftijdscategorieën: U10 4x4
Website: www.basketizegem.be
Contact: jeugdcoordinator_onderbouw@basketizegem.be

Wat: International tournament for U17 men Union Sportive Grassoise
Waar: Grasse (Frankrijk)
Wanneer: 20-22/04/2019
Info: +33678747938 - sandra.pordie@hotmail.fr

Tornooien geplaatst op 09-10-2018

Wat: Gerolsteiner/Arbeidershuis Youth Basketball Tournament
Waar: Ledegem (België)
Wanneer: 17-19/05/2019
Info: basketbaltornooi-2018.webnode.be - hans_cottyn@telenet.be

Wat: Easter at Eurocamp 2019 – jongens U13-U20 – meisjes U13-U18
Waar: Cesenatico (Italië)
Wanneer: 20-23/04/2019
Info: https://www.eurocamp.it/en-US/Tornei/Detail/896

Naam tornooi: 12° Torneo Presepe della Marineria
Datum tornooi: 27/12/2018
Locatie tornooi: Cesenatico Italia
Leeftijdscategorieën:
U12 Male /Female
U13 Male /Female
U14 Male /Female
U15 Male
U16 Male /Female
U18 Male
Website: https://www.eurocamp.it/it-IT/Tornei/Detail/893
Contact: torneibasket@eurocamp.it

Naam tornooi: Tussen2FeestenTornooi
Datum tornooi: 29/12/2018
Locatie tornooi: Knokke-Heist
Leeftijdscategorieën: U10 & U12
Contact: gunther.de.pauw@telenet.be