Dit is de pouleverdeling voor de Beker van Vlaanderen bij seniors

Geschreven door Basketbal Vlaanderen in Competitie op

Dit is de pouleverdeling voor de Beker van Vlaanderen bij seniors

Deze voormiddag vond de loting van de Beker van Vlaanderen bij Seniors Heren en Dames plaats. De loting was live te volgen via Teams. Hieronder zetten we alles graag nog eens op een rijtje. Teams die je niet kan terugvinden, schreven zich niet in voor de Beker van Vlaanderen of mogen niet deelnemen (BNXT League & 2e provinciale en lagere reeksen). 

Beker van Vlaanderen Heren 2022-2023

Poule A

BBC Croonen Lommel C
GSG Aarschot B
BBC Scheldejeugd Temse
2B Safe Tienen
Black Boys Erpe-Mere

Poule B

Schelstraete Delacourt HW Hansbeke
Kon. Sint-Truidense Basketbal B
Sgolba Aalter
Midwest Izegem
Hades Kiewit BBC

Poule C

KBBC T&T Turnhout B
Okapi Aalst B
De Westhoek Zwevezele
Okido Arendonk
Racing Brugge

Poule D

Red Sharks Koekelare
Clem Scherpenheuvel
Kon. Sint-Truidense Basketbal
KBGO Finexa Basket@Sea B
Zuiderkempen Diamonds B

Poule E

Avanti Brugge
Olympia Denderleeuw
Oxaco Boechout B
BC Vagant Kortrijk
Basket Stabroek

Poule F

Red Vic Wilrijk
BBC Falco Gent B
Gembo Borgerhout B
KBGO Finexa Basket@Sea C
Basket Lummen

Poule G

Mercurius Berchem
Stevoort BBC B
Hubo Limburg United C
Basket Club Groot Dilbeek
BBC Houtem

Poule H

Insurea Kontich Wolves C
KBBC Zolder
Miners Beringen B
LDP Donza B
Basket Team ION Waregem B

Poule I

BBC Koksijde
Gent-Oost Eagles B
BBC Croonen Lommel B
Miners Beringen
Union Leopoldsburg

Poule J

Sparta Laarne
Insurea Kontich Wolves B
Amon Jeugd Gentson
Mibac Middelkerke
BC Guco Lier B

Poule K

Antwerp Giants C
BBC Helios SanoRice Zottegem
Nieuw Brabo Antwerpen
Wytewa Roeselare
BYE

Poule L

Wikings Kortrijk
T&T Turnhout
Phantoms Boom B
Zuiderkempen Diamonds
Sint-Niklase Condors

Poule M

Holstra Wings Wevelgem-Moorsele
Sobabee Zwijndrecht
Bree Basket
Gent-Oost Eagles
Kon. Reman Basics Melsele-Beveren B

Poule N

Basket Blankenberge
Bavi Vilvoorde B
Basket SKT Ieper B
United Ninove
Toyota Wouters Diest

Poule O

BYE
Panters Baasrode B
Basket Malle
Basket Tongeren B
Gembas Knesselare

 

Klik hier om ook Ronde 2 en 1/16e finales te bekijken

 

Beker van Vlaanderen Dames 2022-2023

Poule A

BC Guco Lier
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele
Avanti Dames Brugge B
Kon. Union Leopoldsburg
Basket Willebroek B

Poule B

Basket Groot Zemst
Kon. BT ION Waregem C
Mercurius Berchem
KBBC Sparta Laarne B
Basket Houthalen

Poule C

Feniks Futuria Gent
BBC Houtem B
Avanti Dames Brugge
Notre Dame Blue Tigers Leuven
Campinia Dessel-Retie

Poule D

Gent-Oost Eagles
Clem Scherpenheuvel
BT Hasselt B
Basket Blankenberge
BC Guco Lier B

Poule E

Kon. Remant Basics Melsele-Beveren
Wytewa Roeselare
Kangoeroes Basket Mechelen B
Gembas Knesselare
Phantoms Boom C

Poule F

De Rode Leeuwen
DBC Osiris Okapi Aalst B
Antwerp Giants
KBBC Duffel
Cobras Schoten-Brasschaat B

Poule G

BC Grimbergen
Titans Basketball Bonheiden
LDP Donza
Basket Lummen B
BBC Aartselaar

Poule H

Mibac Middelkerke
BBC Houtem
Wildcats Gavere
Okido Arendonk
Croonen Lommel

Poule I

Amon Jeugd Gentson B
Zuiderkempen Diamonds
Wildcats Gavere B
BC Asse-Ternat
Kon. BT ION Waregem B

 

Klik hier om ook Ronde 2 en 1/8e finales te bekijken