Ga verder naar de inhoud

Algemeen

Algemene vrageninfo@basketbal.vlaanderen

09 277 77 59

Klachten & algemene info over tuchtproceduresbondscoordinator@basketbal.vlaanderen
Verslagen comités & departementenverslagen@basketbal.vlaanderen
Topsporttopsport@basketbal.vlaanderen
Boekhoudingboekhouding@basketbal.vlaanderen
Vertrouwenspersoon (aanspreekpunt integriteit)vertrouwenspersoon@basketbal.vlaanderen

09 277 77 59

Aanspreekpunten voor clubsaanspreekpunt@basketbal.vlaanderen
Aanspreekpunten voor scheidsrechtersW-VL: dirk.debbaut@basketbal.vlaanderen
O-VL: stijn.verstichel@basketbal.vlaanderen
ANT: anita.voorhoof@telenet.be
V-BR: smetcoren.philippe@icloud.com
LIM: frank.verdurmen@basketbal.vlaanderen

Competitie & sporttechnisch

Vragen over alle competities, tornooi-aanvragen & terreinkeuringen

competitie@basketbal.vlaanderen

09 277 77 59

Noodnummer competitie (enkel bellen indien een wedstrijd niet kan doorgaan)09 352 06 02
Official plannerofficialplanner@basketbal.vlaanderen

09 247 87 86

Minibasketbal (U8, U10, U12)minibasketbal@basketbal.vlaanderen
Peanutspeanuts@basketbal.vlaanderen
3x3 Basketball3x3@basketbal.vlaanderen
Rolstoelbasketbalcelrolstoelbasketbal@basketbal.vlaanderen
Opleidingen & clinics (coaches, referees, jeugdcoördinatoren)opleidingen@basketbal.vlaanderen
Youth Officialsyouthofficials@basketbal.vlaanderen
Opsturen wedstrijdblad (bij problemen DWF)wedstrijdbladen@basketbal.vlaanderen

Administratie

Vragen over SportBeheer Online, Basketbal Vlaanderen App, login of accountsupport@basketbal.vlaanderen
Vragen over club- en ledenadministratieledenadministratie@basketbal.vlaanderen
Vrijgaves van spelers (AWBB & buitenlanders)vrijgaves@basketbal.vlaanderen
Vragen over elektronische aangetekende zendingenaangetekendezending@basketbal.vlaanderen
Vragen & formulieren m.b.t. dubbele aansluitingen jeugd (CD 291bis)291bis@basketbal.vlaanderen
Uitzonderingsaanvragen leeftijdscategorieënuitzonderingen@basketbal.vlaanderen

Op zoek naar contactgegevens van onze medewerkers?