Eindrangschikkingen competitie 2019-2020

Geschreven door Basketbal Vlaanderen in Competitie op

Eindrangschikkingen competitie 2019-2020

De verspreiding van het coronavirus COVID-19 zorgde ervoor dat alle Basketbal Vlaanderen- en Basketball Belgium-competities vroegtijdig werden stopgezet. Hierdoor kregen we in de meeste competities een vertekend beeld in de klassering, doordat niet elke ploeg even veel had gespeeld of niet elke ploeg tweemaal heeft bekampt. 

Eind vorige week werden de principes voor het berekenen van de eindrangschikkingen voor het seizoen 2019-2020 meegedeeld. Deze kan u gerust hier nog eens doornemen

Ondertussen zijn de nodige berekeningen gebeurd en werden volgende eindrangschikkingen bekomen:

Top Division Men

Eindigden bovenaan hun respectievelijke reeks: Melco Ieper (TDM1), Kortrijk Spurs (TDM2A) en Kontich Wolves (TDM2B). 

Bekijk hier alle eindrangschikkingen in Top Division Men

Landelijke

Eindigden bovenaan hun respectievelijke reeks: Haantjes-Fireballs Oudenaarde (L1H), Racing Brugge (L2HA), Phantoms Boom (L2HB), Basket Waregem (L1D), KB Oostende-Bredene (L2DA) en Campinia Dessel-Retie (L2DB). 

Bekijk hier alle eindgrangschikkingen in Landelijke

Antwerpen

Eindigden bovenaan hun respectievelijke reeks: Antwerp Giants C (P1H), Mercurius Berchem (P2HA), Spartacus SCK Antwerpen (P2HB), Cobras Schoten-Brasschaat B (P3HA), Basket Willebroek C (P3HB), Essense Esbac (P4HA), Bonheiden Basketball B (P4HB), Phantoms Boom E (P4HC), Phantoms Boom C (P1D), Sint-Katelijne Waver C (P2DA), Kon. Herentalse BBC (P2DB)

Bekijk hier alle eindrangschikkingen in Provinciale Antwerpen

Limburg

Eindigden bovenaan hun respectievelijke reeks: Miners Beringen B (P1H), KBBC Zolder B (P2H), Bree Basket C (P3HA), Alfa Achel (P3HB), Helchteren 2020 B (P4H), Gems Diepenbeek B (P1D), Croonen Lommel B (P2D). 

Bekijk hier alle eindrangschikkingen in Provinciale Limburg

Oost-Vlaanderen

Eindigden bovenaan hun respectievelijke reeks: Basics Melsele-Beveren B (P1H), Haantjes-Fireballs Oudenaarde B (P2H), Gembas Knesselare B (P3HA), BBC Wuitens Hamme (P3HB), Tigers Evergem B (P4HA), Okapi Aalstar C (P4HB), Wildcats Gavere (P1D), Wildcats Gavere B (P2D-R2A), BBC Houtem C (P2D-R2B) en Jeugd Gentson D (P2D-R2C).

Bekijk hier alle eindrangschikkingen in Provinciale Oost-Vlaanderen

Vlaams-Brabant

Eindigden bovenaan hun respectievelijke reeks: LSV Basket Landen (P1H), BC Groot Dilbeek (P2HA), Tigers Halle (P2HB), BC Opwijk C (P3HA), BBC Haacht (P3HB), Clem Scherpenheuvel (P1D) en De Rode Leeuwen R (P2D).

Bekijk hier alle eindrangschikkingen in Provinciale Vlaams-Brabant

West-Vlaanderen

Eindigden bovenaan hun respectievelijke reeks: Avanti Brugge 2015 (P1H), Kon. BC Duva Gistel-Oostende C (P2H), Kortrijk Spurs E (P3HA), Kon. Basket Avelgem (P3HB), Basket Tielt (P4HA), Kortrijk Spurs F (P4HB), BBCP Heuvelland (P4HC), Holstra Wevelgem-Moorsele (P1D), Kortrijk Spurs F (P2D-R2A), Holstra Wevelgem-Moorsele B (P2D-R2B). 

Bekijk hier alle eindrangschikkingen in Provinciale West-Vlaanderen