Algemeen

Vertrouwenspersoon (Aanspreekpunt integriteit) vertrouwenspersoon@basketbal.vlaanderen
09 277 77 59
Aanspreekpunten voor clubs* aanspreekpunt@basketbal.vlaanderen

*Clubs kunnen terecht bij een aanspreekpunt met vragen over de algemene werking van een club en structuur van Basketbal Vlaanderen. Er zijn verschillende personen over heel Vlaanderen aangesteld als aanspreekpunt. Zij nemen geen beslissingen of standpunten in, maar kunnen jou doorverwijzen naar de juiste personen binnen Basketbal Vlaanderen.

Aanspreekpunten voor clubs

Dominique Stas aanspreekpunt@basketbal.vlaanderen
Jozef Dankers aanspreekpunt@basketbal.vlaanderen
Mireille Van Styvendael aanspreekpunt@basketbal.vlaanderen
Stijn Verstichel aanspreekpunt@basketbal.vlaanderen
Alain Osstyn aanspreekpunt@basketbal.vlaanderen

Aanspreekpunten voor scheidsrechters

Dirk Debbaut (West-Vlaanderen) dirk.debbaut@basketbal.vlaanderen
Stijn Verstichel (Oost-Vlaanderen) stijn.verstichel@basketbal.vlaanderen

Anita Voorhoof (Antwerpen)

anita.voorhoof@telenet.be
Philippe Smetcoren (Vlaams-Brabant) smetcoren.philippe@icloud.com
Franky Verdurmen (Limburg) frank.verdurmen@basketbal.vlaanderen