Ga naar: antwerpen | Limburg | Oost-Vlaanderen | Vlaams-Brabant | West-Vlaanderen
Download: overzicht werkende leden AV

Algemene Vergadering

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Van den Bosch Frank

Voorzitter Afgev. Antwerpen

0486/38.07.61

franic.vdbs@skynet.be

  Van Echelpoel Cor Ondervoorzitter Afgev. Antwerpen 0477/35.28.02 cor.vanechelpoel@basketbal.vlaanderen
  Maeseele Rob Lid Afgev. Antwerpen 0476/58.83.45 rob.maeseele@basketbal.vlaanderen
  Naegels François

Lid Afgev. Antwerpen

0473/92.53.06 swanaegels@telenet.be
    Van Assche Sven Lid Afgev. Antwerpen 0477/42.38.02 sven.van.assche1@telenet.be
Reenaers Johan Voorzitter Afgev. Limburg 0475/96.29.55 johan.reenaers@basketbal.vlaanderen
johanreenaers@gmail.com
  Creemers Bernard Secretaris Afgev. Limburg 0475/48.62.13 bernardcreemers@gmail.com
  Hillary Robert   Lid Afgev. Limburg 0471/31.02.02 rhillary56@gmail.com
  Van Lantschoot Jan Voorzitter Afgev. Oost-Vlaanderen 0475/77 46 22 advjanvanlantschoot@telenet.be
  Fels Eric Secretaris Afgev. Oost-Vlaanderen 0484/71.27.97 eric.fels@basketbal.vlaanderen
  Van Puyvelde Siegfried Ondervoorzitter Afgev. Oost-Vlaanderen 0475/23.28.53 siegfried.vanpuyvelde@basketbal.vlaanderen
  Buyse Peter Lid Afgev. Oost-Vlaanderen 0475/94.39.95 peter.buyse@basketbal.vlaanderen
  Schuermans Erik Voorzitter Afgev. Vlaams-Brabant 0495/20.92.53 erikschuermans@studiegroeplabyrint.be
  De Smedt Marc Secretaris Afgev. Vlaams-Brabant 0476/32.75.66 desmedtm1@telenet.be
  Manghelinckx Johny Lid Afgev. Vlaams-Brabant 0495/83.57.58 johnymanghelinckx@yahoo.com
  Van Avermaet Eddy Lid Afgev. Vlaams-Brabant 0477/41.11.63 eddy.vanavermaet@kuleuven.be
   Hendryckx Eddy Voorzitter Afgev. West-Vlaanderen 0479/57.82.92 eddy.hendryckx@basketbal.vlaanderen
  Stevens Miguel Ondervoorzitter Afgev. West-Vlaanderen 0495/21.99.44 miguel@drstevens.be
  Goemaere Francis Lid Afgev. West-Vlaanderen 0486/62.61.69 francis.goemaere@basketbal.vlaanderen
  Rigolle Geert Lid Afgev. West-Vlaanderen 0495/79.01.91  geert.rigolle@basketbal.vlaanderen

Afgevaardigden Antwerpen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Stamnummer Club
   Van den Bosch Frank Voorzitter 0486/38.07.61 franic.vdbs@skynet.be 2306 Spartacus SCK Antwerpen
  Begine Christiane Secretaris 0495/19.54.48 chris.begine@basketbal.vlaanderen 1604 BBC Putte
  Van Echepoel Cor Ondervoorzitter 0477/35.28.02 cor.vanechelpoel@basketbal.vlaanderen 1972 VZW BBC Baskas Kasterlee
  Maeseele Robert Lid 0476/58.83.45 rob.maeseele@basketbal.vlaanderen 71 Port of Antwerp Giants
  Naegels François

Lid

0473/92.53.06 swanaegels@telenet.be 723 Horticult Kontich Wolves
  Somers Frans Lid 0497/25.56.31 francois.somers1@gmail.com 1518 BC Guco Lier vzw
  Van Assche Sven Lid 0477/42.38.02 sven.van.assche1@telenet.be 5049 Phantoms Basket Boom

Afgevaardigden Limburg

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Stamnummer Naam club
Reenaers Johan Voorzitter 0475/96.29.55 johan.reenaers@basketbal.vlaanderen
johanreenaers@gmail.com
1989 Stevoort BBC
Creemers Bernard Secretaris 0475/48.62.13 bernardcreemers@gmail.com 5025 Bree Basket
Kerkhofs Jacques Ondervoorzitter 0496/75.40.05 kerkhofsjacky@telenet.be 1637 Hades Kiewit BBC
Hillary Robert Lid 0471/31.02.02 rhillary56@gmail.com 1351 BBC Croonen Lommel

Afgevaardigden Oost-Vlaanderen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Stamnummer Naam club
  Van Lantschoot Jan Voorzitter 0475/77 46 22 advjanvanlantschoot@telenet.be 1256 BBC Falco Gent
  Fels Eric Secretaris 0484/71.27.97 eric.fels@basketbal.vlaanderen 296 Kon. Sint-Niklase Condors
  Van Puyvelde Siegfried Ondervoorzitter 0475/23.28.53 siegfried.vanpuyvelde@basketbal.vlaanderen 2596 Wanty Gent Hawks
  Buyse Peter Lid 0475/94.39.95 peter.buyse@basketbal.vlaanderen 244 B.B.C. Zele
  De Neve Eric

Lid

0473/95.32.40 eric.de.neve@telenet.be 2575 BBC Hotshots vzw Destelbergen
  Hesters Marc Lid 0477/32.21.68 marchesters@telenet.be 1862 BBC Assenede
  Roels Dieter Lid 0471/26.05.58 dieterroels@telenet.be 1206 BC Black Boys Erpe Mere

Afgevaardigen Vlaams-Brabant

Naam Functie Gsm-nr. E-mail Stamnummer Naam club
Schuermans Erik  Voorzitter 0495/20.92.53 erikschuermans@studiegroeplabyrint.be 5042 Stombeek Beavers Wemmel Basket Club
De Smedt Marc Secretaris 0476/32.75.66 desmedtm1@telenet.be 2447 St. Paulus Opwijk
Hernou Freddy Ondervoorzitter  0498/93.33.81 freddy.hernou@telenet.be 1210 Stella Artois Leuven Bears
Broeckx Paul Lid 0475/92.06.92 Paul.broeckx4@telenet.be 5015 Hageland United
Manghelinckx Johny Lid 0495/83.57.58 johnymanghelinckx@yahoo.com 1372 L.S.V. Basket Landen
Moyens Roger Lid 0474/01.48.42 moyens.roger@telenet.be 5017 Bavi Vilvoorde
Van Avermaet Eddy Lid 0477/41.11.63 eddy.vanavermaet@kuleuven.be 2294 Notre Dame Leuven

Afgevaardigden West-Vlaanderen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Stamnummer Naam club
  Hendryckx Eddy Voorzitter 0479/57.82.92 eddy.hendryckx@basketbal.vlaanderen 737 KB Oostende Bredene
  Cannaert Jean Paul Secretaris 0474/49.58.18 jean_paul_cannaert@hotmail.com 5049 Avanti Brugge 2015
  Stevens Miguel Ondervoorzitter 0495/21.99.44 miguel@drstevens.be 1911 BBC Poperinge
  Depoorter Ann Lid 0476/80.18.00 ann.depoorter@proximus.com 954 Wytewa Roeselare
  De Craemer Yvan Lid 0478/66.78.15 pee.de.craemer.y@gmail.com 1150 Basket Sijsele
  Goemaere Francis Lid 0486/62.61.69 francis.goemaere@basketbal.vlaanderen 1218 Kortrijk Spurs
  Hollevoet Hendrik Lid 0478/20.42.39 hendrik.hollevoet@telenet.be 1685 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem
Rigolle Geert Lid 0495/79.01.91 geert.rigolle@basketbal.vlaanderen 5032 BC Vagant Kortrijk
  Surgeloose Antoin Lid 0498/10.76.44 antoine.surgeloose@basketbal.vlaanderen 320 Kon Basket Team ION Waregem