Finales Beker van Antwerpen 2018-2019

De finales gaan door in Basketcampus Gasthuishoeve, Gasthuishoevestraat 71, 2170 Merksem

                                                                       www.bekervanantwerpen.be

Donderdag 30 mei 2019

09.30 MU14 Lyra Nila Nijlen M14A Basket Malle M14A                                                       78-70
7011.45 MU12 Kangoeroes Ptzemburg Mechelen M12A     Phantoms Basket Boom M12A                                     30-96                                                                     
9614.15 JU16 Phantoms RTR Rumst J16B BC Guco J16B                                                                 69-44
4416.30 MU16 Antwerp Giants M16A Kangoeroes Pitzemburg Mechelen M16B                    64-38
3818.45 JU21 Wuustwezel BBC J21A Bonheiden Basketball J21A                                           48-82

Zaterdag 1 juni 2019

09.30 GU12 Bonheiden Basketball G12A Oxaco BBC Boechout G12A                                    35-37  
11.45 GU14 Antwerp Giants G14 B BBC Makeba Mariaburg Brasschaat G14A              60-57  
14.15 JU18 Antwerp Giants J18B KBBC T&T Turnhout J18A                                       77-82  
16.30 MU19 Antwerp Giants M19B Basket Willebroek M19B                                          51-53                   
18.45 Sen D Duffel KBBC DSE A Phantoms Basket Boom DSE C                               65-69  
21.00 Sen H Phantoms Basket Boom HSE A BC Guco Lier HSE E                                                58-89                                                           

 


Finales Beker van Antwerpen 2017-2018
U14 Gemengd 10 mei 10.00 Willibies G14A Mercurius G14A 81-83
U14 Meisjes 10 mei 12.00 Lyra Nila Nijlen M14A Basket Willebroek M14A 36-56
U16 Jongens 10 mei 14.30 Antwerp Giants J16B Zuiderkempen Diamonds J16B 88-43
U16 Meisjes 10 mei 16.30 Pitzemburg M16A Antwerp Giants M16A 45-104
U21 Jongens 10 mei 18.30 Wuustwezel J21A Oxaco J21B 67-54
Seniors Dames 10 mei 20.30 Gembo DSE A Sint-Katelijne-Waver DSE B 58-54
           
U12  Gemengd 12 mei 10.00 Bonheiden Basketbal G12A Oxaco G12B 42-81
U12 Meisjes 12 mei 12.00 Antwerp Giants M12A Phantoms Boom M12A 42-71
U18 Jongens 12 mei

14.30

Antwerp Giants J18C T&T Turnhout J18A 48-70
U19 Meisjes 12 mei 16.30 Antwerp Giants M19B Phantoms Boom M19B 72-47
Seniors Heren 12 mei 18.30 Guco Lier HSE B Oxaco HSE B 82-56

De wedstrijden gaan door in sporthal Luisbekelaar te Borgerhout (Gembo)

Elk team wordt verzocht ballen voor de opwarming mee te brengen.