Ga naar:

Coördinatoren | Administratieve & sporttechnische medewerkers

Coördinatoren

  Naam Functie E-mail
Koen Umans Secretaris-generaal  
  Kurt Verspecht Financieel & Administratief Manager kurt.verspecht@basketbal.vlaanderen
  Maarten Van Bocxstaele Manager Competitie maarten.vanbocxstaele@basketbal.vlaanderen
  Sven Van Camp Technisch Directeur Topsport sven.vancamp@basketbal.vlaanderen
Benjamin Bogaert Manager Sport, Events & Communicatie benjamin.bogaert@basketbal.vlaanderen

Administratieve & sporttechnische medewerkers

  Naam Functie E-mail Contacteer mij voor...
Nancy Debacker Medewerkster Administratie nancy.debacker@basketbal.vlaanderen Directie-assistente
  Toon Meert Medewerker Competitie toon.meert@basketbal.vlaanderen Sportbeheer Online • organisatie competitie •
Digitaal Wedstrijdformulier
               Dorien Van Opdenbosch

Medewerkster Administratie

dorien.vanopdenbosch@basketbal.vlaanderen 

(Digitale) Aansluitingen • Ondersteuning Sportbeheer Online /
DWF / Basketbal Vlaanderen-accounts •
Dubbele aansluitingen jeugdspelers • Z-spelers •
vrijgaves AWBB • Buitenlandse spelers •
(Administratieve) mutaties •  Ledenbeheer  
C
lub- en ledenadministratie • Verzekeringswijzigingen 
Jeugdfonds 
• Attesten + ledenlijsten
(subsidieaanvragen) 
• Samenstelling clubbestuur  
N
aamswijzigingen clubs • 
Nieuwe en ontslagnemende clubs • Fusies

  Lisa Van Ranst Projectcoördinator sport & events lisa.vanranst@basketbal.vlaanderen

Ik word basketter • Zoek een club •
Minibasketbal • Multimove • Peanuts 
Multi SkillZ for Basket 

Rolstoelbasketbal  VE-basketbal  
Meisjesbasketbal • Girls Got Game • BodyCheck+ letselpreventie

  Benoit Denoulet Medewerker Communicatie benoit.denoulet@basketbal.vlaanderen Communicatie (Website, Nieuwsbrieven & Social Media) 
  Ruth Francisco Medewerkster Financiën ruth.francisco@basketbal.vlaanderen

Boekhouding 

  Emily Lecompte Medewerkster Opleidingen emily.lecompte@basketbal.vlaanderen Trainerscursussen VTS • Scheidsrechterscursussen •
Technische vergunningen • Stagevergunningen
Coach en Scheidsrechters Clinics •
Bodycheck+ Letselpreventie •
Medisch en Ethisch verantwoord sporten • Move 2 Basket • Sport-4-All
  Alexander Byttebier Medewerker Events & Competitie alexander.byttebier@basketbal.vlaanderen Basketbal Vlaanderen Give & Go •  3X3 • Promotiemateriaal • Events 
  Kurt Coppens Official Planner kurt.coppens@basketbal.vlaanderen Planning officials