Ga naar:

Coördinatoren | Administratieve & sporttechnische medewerkers

Coördinatoren

  Naam Functie E-mail
Koen Umans Secretaris-generaal  
  Kurt Verspecht Financieel Coördinator kurt.verspecht@basketbal.vlaanderen
  Maarten Van Bocxstaele Manager Competitie maarten.vanbocxstaele@basketbal.vlaanderen
  Sven Van Camp Coördinator Topsport sven.vancamp@basketbal.vlaanderen
Benjamin Bogaert Recreatief Coördinator benjamin.bogaert@basketbal.vlaanderen

Administratieve & sporttechnische medewerkers

  Naam Functie E-mail Contacteer mij voor...
Nancy Debacker Administratief medewerkster nancy.debacker@basketbal.vlaanderen Directie-assistente
  Toon Meert Sporttechnisch medewerker toon.meert@basketbal.vlaanderen Sportbeheer Online • organisatie competitie • Digitaal Wedstrijdformulier
               Dorien Van Opdenbosch Administratief medewerkster dorien.vanopdenbosch@basketbal.vlaanderen 

(Digitale) Aansluitingen • vrijgaves AWBB • Buitenlandse spelers • mutaties • Ondersteuning Sportbeheer Online/ledenaccounts • Ledenbeheer  Lidkaarten 
Administratieve vragen i.v.m. club- en ledenadministratie • 
Verzekeringswijzigingen • Jeugdfonds Prombas, Land. sen. • Attesten + ledenlijsten (subsidieaanvragen) • samenstelling clubbestuur  Naamswijzigingen clubs • Nieuwe en ontslagnemende clubs • fusies

  Lisa Van Ranst Sporttechnisch medewerkster lisa.vanranst@basketbal.vlaanderen

Ik word basketter • Zoek een club •
Minibasketbal • Multimove • Peanuts 
Multi SkillZ for Basket 

Rolstoelbasketbal  VE-basketbal  
Meisjesbasketbal • Girls Got Game • BodyCheck+ letselpreventie

Benoit Denoulet Sporttechnisch medewerker benoit.denoulet@basketbal.vlaanderen Basketbal Vlaanderen Give & Go • Communicatie (Website, Nieuwsbrieven & Social Media) • 3X3 • Girls Got Game • Promotiemateriaal
  Ruth Francisco Administratief Boekhoudkundig Medewerker ruth.francisco@basketbal.vlaanderen

Boekhouding 

  Emily Lecompte Sporttechnisch medewerkster emily.lecompte@basketbal.vlaanderen Trainerscursussen VTS • Scheidsrechterscursussen • Technische vergunningen • Stagevergunningen • Coach en Scheidsrechters Clinics • Bodycheck+ Letselpreventie • Medisch en Ethisch verantwoord sporten • Move 2 Basket • Sport-4-All